Bizi Takip Edin:

Yurt İçi Tatil ve Otelleri

Home Yurtiçi Otelleri

Ön Talep ve Bilgi Formu

  Bize Ulaşın

  Birlik Mahallesi 448.Cadde 454.Sokak No:13/AA Çankaya Ankara

  info@doruktours.com.tr
  (0312) 440 41 42

  Yurtiçi Otelleri

  Yurt içinde  yapacağınız bireysel ve kurumsal seyahatler için talep ettiğiniz adrese en yakın konaklama imkanını acentemiz tarafından size sunulan alternatiflerle değerlendirebilirsiniz.

  Yurt içinde binlerce otel alternatifi sunan Doruk Tours , geniş tedarikçi ağı ve detaylı arama seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun otelde hızlı ve kolay şekilde rezervasyon yapmanıza yardımcı oluyor. İster ailenizle çıkacağınız yaz tatili olsun, ister iş seyahatiniz için konaklayacağınız şehir oteli olsun, Doruk Tours ile  bulacağınız otelleri tesis özelliklerine göre ihtiyaçlarınızı karşılayacak otelleri bulabilir, konum bilgilerine göre detaylı bilgi alarak ideal konumlu otellerde konaklayabilirsiniz.

  Seçtiğiniz otelin oda ve tesis detaylarını satış danışmanlarımız ile inceleyebilir, oteller hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kişi sayısına göre doğru oda tipini belirledikten sonra sunulan fiyat alternatiflerine nelerin dahil olduğunu incelemeli; oda-kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon veya her şey dahil gibi konaklama seçeneklerinden ihtiyacınıza en uygun fiyat kategorisini tercih ettiğinizden emin olmalısınız.

  İster iş gezisi, ister tatil yurt içinde yapacağınız tüm konaklamalarınız için Doruk Tours’un  deneyimli ekibinden teklif alabilirsiniz.

  Detaylı bilgi ve rezervasyon talebinde bulunmak için ‘’Ön Talep ve Bilgi Formunu’’ doldurmanızı rica ederiz.

  Konuşmayı Başlat
  Merhaba; Size nasıl yardımcı olabiliriz?