Bizi Takip Edin:

Transfer Hizmetleri

Home Transfer Hizmetleri

SİZE ÖZEL VİP TRANSFER HİZMETİNİ EKONOMİK, ORTA VE LÜKS GRUP ARAÇLARIMIZLA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

Doruk Tours olarak havalimanı, şehir içi, iş gezisi, tur ve gezi organizasyonları başta olmak üzere lüks ve ekonomik araçlarımız ile tüm transfer işlemlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz olarak gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Vip Transfer

İstediğiniz herhangi bir adresten, diğer bir adrese sadece size özel olarak sağlanan ulaşıma vip transfer denir. Vip transferler kişiye özel olarak yapılmaktadır, aracınız paylaşımsızdır.

Tatil oteli ya da şehir otellerine transfer taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Rezervasyon yaparken havalimanı uçuş bilgileriniz ile birlikte gitmek istediğiniz otelin ismini girerek rezervasyonu online olarak oluşturabilirsiniz. İsterseniz bizleri arayarak ya da whatsapp uygulamasından iletişime geçerek otel transferi taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

1 kişi olarak transfer talep edebileceğiniz gibi grup transfer taleplerinizide bize bildirebilirsiniz. 200 koltuk kapasitesi ile sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Binek, minibüs ve otobüs seçeneklerimiz mevcuttur. Günlük şöförlü araç kiralama talep edebilirsiniz. İstediğiniz kadar saat ile hizmet verebildiğimiz özel şöförlü araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Ön Talep ve Bilgi Formu

  Bize Ulaşın

  Birlik Mahallesi 448.Cadde 454.Sokak No:13/AA Çankaya Ankara

  info@doruktours.com.tr
  (0312) 440 41 42

  Konuşmayı Başlat
  Merhaba; Size nasıl yardımcı olabiliriz?