Bizi Takip Edin:

Kültür ve Yurtiçi Turları

Home Kara Turları

Ön Talep ve Bilgi Formu

  Bize Ulaşın

  Birlik Mahallesi 448.Cadde 454.Sokak No:13/AA Çankaya Ankara

  info@doruktours.com.tr
  (0312) 440 41 42

  Kara Turları

  Turlar; Hayatınızı renklendirebileceğiniz organizasyonlardır. Aylarca hazırlığı yapılan tüm turlarda sizlerin yüksek memnuniyetle dönmeniz için gereken her detay özenle işlenir. Günübirlik turlar ve uygun fiyatları ile her hafta sonu farklı bir bölgeyi keşfedebilir, konaklamalı turlar ile kendinizi, ailenizi veya sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. Kusursuz tur politikasını benimseyen Doruk Tours günübirlik veya konaklamalı hiç bir turda kalite standartlarından ödün vermez. Tüm organizasyonlarımızda aynı rehberler ve aynı araçlar ile hizmet verir, konaklamalı turlarımızda ise dört yıldız ve dengi otellerde sizleri misafir ederiz.

  Karadeniz turları ile kendinizi doğaya bırakıp geride bıraktığınız streslerden kurtulabilir, Gap turları ile Gastronomi ve kültürün ahengini yaşayabilirsiniz. Deniz sever misafirlerimiz için ayrıca Ege Akdeniz turları hazırladık. Bu turlarımızda doyasıya denize girer ve aynı zamanda da bölgeyi keşfedersiniz. Sizler için ayrıca hafta sonu turları da hazırladık. Cuma akşam çıkıp Pazar akşam dönüş yapacak şekilde organizasyonları yapılan haftasonu turları arasında Batı Karadeniz, Pamukkale Salda ve Kapadokya turları gibi bir çok seçenek bulacaksınız.

  Ayrıca turlarımızı çıkış noktalarına göre kategoriliyoruz. Başta Ankara çıkışlı turlar, İzmir çıkışlı turlar ve İstanbul çıkışlı turlar olmak üzere 81 ilden katılım sağlayabileceğiniz tur seçenekleri daima Doruk Tours’da vardır. En çok tercih edilen turları sizlere 12 taksit avantajı ile sunan Doruk Tours ailesine sizlerde katılın fırsatları yakalayın.

  İster iş gezisi, ister tatil yurt içinde yapacağınız tüm konaklamalarınız için Doruk Tours’un  deneyimli ekibinden teklif alabilirsiniz.

  Detaylı bilgi ve rezervasyon talebinde bulunmak için ‘’Ön Talep ve Bilgi Formunu’’ doldurmanızı rica ederiz.

  Konuşmayı Başlat
  Merhaba; Size nasıl yardımcı olabiliriz?