Bizi Takip Edin:

Cruise Turları

Home Gemi Turları

Ön Talep ve Bilgi Formu

  Bize Ulaşın

  Birlik Mahallesi 448.Cadde 454.Sokak No:13/AA Çankaya Ankara

  info@doruktours.com.tr
  (0312) 440 41 42

  Sonsuz Mavilikleri Kucaklayın!

  Doruk Tours gemi turu fırsatları ile birbirinden güzel gemi turları, nehir yolculukları ve mavi turlar sizi bekliyor!

  Mavi sulardaki muhteşem seyahatiniz için birkaç seçeneğiniz var. Dilerseniz Yunan adaları gemi turları ile Ege’yi keşfedin, dilerseniz cruise gemi turları ile dünyanın dört yanını gezin ya da mavi turlarla Türkiye kıyılarında dolaşın.

  Akdeniz’in Ege’ye karıştığı sularda tekne turu yapmak ve ve guletinizin kamarasında ya da yöredeki birbirinden güzel yerlerde geceleyeceğiniz bu yolculuklar unutulmaz tatil hatıralarınızdan biri olacak.
  Gemi turu seçenekleriniz arasında bir diğeri ise nehir turları. Özel nehir gemileri ile yapılan bu yolculuklar, büyük nehirlerde bu suların can verdiği şehirler arasında konforlu bir yolculuk imkânı sunuyor.

  İnce uzun nehir gemilerinde geçireceğiniz bu yolculuk için pek çok farklı destinasyon imkanınız var; Rusya’nun can damarı ve Avrupa’nın en büyük nehri olan Volga Nehri üzerinde Rus şehirlerini beyaz gecelerin batmayan güneşi altında görebileceğiniz ve gezebileceğiniz bir nehir turu gerçekleştirebilir ya da Ukrayna’da Dinyeper’in sakinliği eşliğinde bu güzel ülkeyi kuzeyden güneye keşfedebilirsiniz.

  Dilerseniz Ren ve Tuna Nehri turlarıyla Avrupa’nın güzelliklerini görme şansınız da var.

  Ve yurtdışı gemi turlarının en konforlusu olan cruise turu seçenekleri de yine en ucuz ve herşey dahil ya da vizesiz seçenekleri ile gemi turu fırsatlarımız arasında sizi bekliyor.

  Dünyanın dört bir tarafını keşfedebileceğiniz, İstanbul, Kuşadası ve İzmir çıkışlı gemi ve cruise turlarında yüksek konforlu gemilerde sınırsız etkinlik seçeneği sizleri bekliyor.

  İster Karayip turlarıyla cennet gibi tropik adalarını keşfedin, ister İskandinavya’nın fiyortları arasında bir gemi turu ile büyük başkentleri ve farklı kuzey şehirlerini dolaşabileceğiniz mükemmel bir rota çizin, isterseniz de Yunanistan turları, Yunan Adaları turu ya da Adriyatik turları ile Akdeniz ve Ege’nin Mykonos, Santorini gibi ünlü adalarını ve Venedik, Atina, Pire, Korfu gibi büyük şehirlerini ve limanlarını kapsayan mükemmel bir seyahat geçirin.

  Detaylı bilgi ve rezervasyon talebinde bulunmak için ‘’Ön Talep ve Bilgi Formunu’’ doldurmanızı rica ederiz.

  Konuşmayı Başlat
  Merhaba; Size nasıl yardımcı olabiliriz?